VeKa

je společenství asi 30 mladých lidí, kteří svým zpěvem a hudbou chválí Boha. Často pořádají různé koncerty a doprovázejí setkání mládeže.

Něco o nás...

Jsme společenství přibližně 30 mladých lidí, kteří svou hudbou a zpěvem oslavují Boha. Často jezdíme po farnostech královéhradecké diecéze, koncertujeme tam a doprovázíme mše svaté. Každý rok pravidelně, v sobotu před Květnou nedělí, doprovázíme diecézní setkání mládeže v Hradci Králové, kam přijíždějí stovky mladých věřících, aby obnovili svůj duchovní život.

VeKa je co do složení lidí neustále se měnící uskupení. Takže kromě současných členů k nám také patří i velké množství těch, kteří VeKou za ty roky prošli... a dnes už třeba mají rodiny.


Aktuální složení

V současné době prochází kapela velkou obměnou co se týče personálního obsazení, proto tento seznam není zcela aktuální. Děkujeme za pochopení.

P. Tomáš Hoffmann

Pavel Horáček

Klára Kopecká

Ondra Mařík

Libor Matyáš

Kateřina Pavlistová - Káťa

Honza Pěček

Kristýna Pecháčková - Kikuš

Lucka Pecháčková

Vojta Pitřinec

Majda Regnerová

Vendy Siblíková

Dorota Šikutová

Pája Staňková

Anezka Tučková

Jitka Uhnavá

Tonda Vlach

Vojta Vlach

Maruška Voglová

Pro členy

Jsi člen kapely? Přihlaš se, diskutuj, zjisti, co je nového i v interní sekci! Doufám, že jsi svoje heslo nezapomněl?!

Napiš nám!

Hrozně rádi dostáváme vzkazy - napiš nám! Přijmeme kritiku či chválu - i pozdrav nás potěší...

...a

jsem vekácká ovečka. Všude s VeKou jezdím, zpívám s nima na koncertech, jsem jednou z nich! Beze mě by se to ani neobéééšlo! Dost často mám k něčemu komentář, ráda se směju, bečím a budu tvým průvodcem po tomhle webu. Vítej!

...první...
...druhý...
vás tady je!

TOPlist